wtorek, 29 stycznia 2013

Świetny dzień ;)

Helloł.! 
Dziś był super dzień w szkole. Najfajniejszy był wf. Najpierw robiliśmy rozgrzewkę w rytm muzyki, a potem każdy miał tańczyć! Zatańczyłam dwa układy zumby, Gangnam Style i choreografie z tańców. Na koniec lekcji nasz wuefista kazał zostać mi, Oli i jeszcze czterem dziewczynom. Powiedział nam, że mamy wrodzone poczucie rytmu i że spokojnie mogłybyśmy się zapisać np.do MDK-u. Jutro idziemy do Pani od m.in. zajęć artystycznych, która nam przygotuje choreografię i będziemy tańczyć w czerwcu na stadionie ;o. A poza tym to na akademiach jak będą potrzebować. Ale gites! 
Miałam też taką dziwną sytuację z Panią od polaka. Mianowicie pisałyśmy z Olką ściągę na kartkówkę z anglika. Miałyśmy kartkę z całą kartkówką z odpowiedziami i piszemy, piszemy... A tu Pani chce nam ją wziąć. Już prawie wyciągnęła rękę, a ja wzięłam tą kartkę i schowałam. haha. Nie wiedziałam co zrobić i się uśmiechałam. A Pani: "Ja chciałam tylko zobaczyć czego się uczycie" hahahaahaaa.... omg. Kompromituję się w oczach mojej ulubionej nauczycielki. 
Jutro mnie czeka kartkówka z anglika, sprawdzian z historii, poprawa z matmy i możliwe że napiszę sprawdzian z polaka. Ehh.... Spać mi się chce!!! 
A co tam u Was? 


/P
   

4 komentarze:

 1. też miałam swietny dzien pelen smiechu. ;3
  Na dodatek dowiedzialam sie ze będzie siatkowka po lekcjach. :3
  Jakiś cud. *_*
  best-frieend.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam ferie i również fajny dzień ^^
  http://inthemydream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam ferie i w sumie to straszna nuuuuda :(
  U mnie w szkole jak ktoś tylko zobaczy ,że rb ściągi to normalnie wpadają w szał !
  Ale dobrym patentem jest ściąga z boku buta np. trapki na tej gumie
  Wymyśliłam to razem z kolega i nigdy nas nie przyłapali jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teeż Mam ferie . alee pogoda okropna ;\\\ I do tego choora jestem ;\\\ Masakra . Jestem taka leeniwa . Aaa muszę nauczyć się na zaległe testy i kartkówki ! Niee ! Okokok Troche się rozpisałam xdd ŚWIETNY BLOG ! Bardzo mi się podoba !

  Pozdrawiam , Zapraszam Do mnie , Z góry ogromnie dziękuję ;**

  http://najlepszy-serial-pierwsza-miosic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń