piątek, 12 kwietnia 2013

Favourite book

KSIĘGA GWIAZD
Co prawda czytałam to już dobre parę lat temu, ale trochę pamiętam. Jest to powieść o czarnoksiężniku i jego przyjaciołach, którzy przeżywają niesamowite przygody w innym świecie. Walczą z potworami itp. 

PRETTY LITTLE LIARS
Mój kochany serial <3 Aktualnie kończę czytać 3 część ;-)  Książka znacznie różni się od serialu, dlatego też polecam ją wszystkim jego fanom. 
"PLL" opowiada o przyjaciółkach, które po śmierci jednej z nich - Alisson, zaczynają dostawać smsy od tajemniczego -A. Muszą walczyć o swoje bezpieczeństwo  i dowiedzieć się kto chce je zabić. 
Serial oraz książka są cudownee.... Kocham kocham kocham!!! ;DDD

TOPAZ L'AMOUR
Książka jest o Topaz, która pragnie zostać aktorką i dąży do tego jak najlepiej potrafi. Musi jednak rywalizować z dziewczyną, która ciągle staje jej na drodze do spełnienia marzeń.BEZSENNIK
Książki opowiadają o czterech gimnazjalistkach, które poznają się w nowej szkole na początku roku szkolnego i zaprzyjaźniają ze sobą, zakładając Sekretne Siostrzane Bractwo Zeta i razem przeżywają nietypowe przygody.SZKOŁA GWIAZD
Cudowna książka!  Opowiada o nastolatkach pragnących zdobyć sławę za pomocą swych zdolności wokalnych i muzycznych. W tym celu przybywają oni do Rockley Park, szkoły która pomoże im w rozwijaniu talentu. Bohaterowie zmagają się z typowymi dla ich wieku sprawami: tolerancją, pierwszą miłością, złymi ocenami. Ich głównym celem jest ukończenie roku z jak najlepszymi wynikami i zostanie gwiazdą. Jej bohaterami są: Chloe, Pop i Lolly (Poppy i Polly), Tara, Danny i Jalis (Marcjakis).
MOJA ULUBIONA LEKTURA SZKOLNA:


/P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz